Антицелюлітний масаж

Масаж – 60 хвилин750 грн

Масаж — 90 хвилин — 1000 грн

(Русский) Антицеллюлитный массаж стимулирует кровоток и циркуляцию лимфы, нормализирует обмен веществ и ускоряет выведение вредных продуктов обмена из межклеточного пространства, что предотвращает возникновение новых участков застоя и является профилактикой целлюлита. С его помощью можно устранить или значительно снизить проявления целлюлита, уменьшить обхват талии и бедер.

Антицелюлітний масаж стимулює кровотік та циркуляцію лімфи, нормалізує обмін речовин та прискорює виведення шкідливих продуктів обміну з міжклітинного простору, що запобігає виникненню нових ділянок застою та є профілактикою целюліту. З його допомогою можна усунути або значно знизити прояви целюліту, зменшити обхват талії та стегон.

Антицелюлітний масаж поєднує в собі особливу техніку інтенсивного впливу на підшкірні жирові відкладення. Як правило, при цьому особлива увага приділяється животу, стегнам та сідницям, у деяких випадках опрацьовуються спина та руки.

Він стимулює кровотік та циркуляцію лімфи, нормалізує обмін речовин та прискорює виведення шкідливих продуктів обміну з міжклітинного простору, що запобігає виникненню нових ділянок застою та є профілактикою целюліту. З його допомогою можна усунути або значно знизити прояви целюліту, зменшити обхват талії та стегон.

Крім того, антицелюлітний масаж прискорює вироблення білків сполучної тканини – колагену та еластину, тому шкіра після таких процедур стає більш еластичною, пружною та підтягнутою. Зазвичай, для досягнення помітного результату необхідно пройти курс із 10-12 сеансів антицелюлітного масажу.

Для більшого ефекту від цієї процедури використовуються спеціальні препарати ліполітичної дії, які прискорюють розщеплення жирів та різноманітні масляні суміші. Крім того, цей вид масажу часто виконується за допомогою валиків, насадок та вакуумних медичних банок.

Методика такого масажу полягає в ретельному опрацюванні ніг і стегон у напрямку струму лімфи – знизу-вгору. При цьому використовуються прийоми тертя та тиску, вібрації та натискання. Такий вид масажу іноді буває досить болючим, а ознаками вдало проведеної процедури є почервоніння шкіри та відчуття тепла та печіння.

Саме антицелюлітний масаж допоможе втілити в життя Ваші мрії про струнке і підтягнуте тіло, позбавить непривабливої ​​апельсинової кірки і зробить Ваші сідниці гладкими та пружними. У комплексі з правильним харчуванням та спортивними тренуваннями результат від таких процедур буде приголомшливим.

Схожі послуги від Віталія Жирова