Су-Джок терапія стоп

Су-Джок терапія стоп – 30 хвилин – 300 грн

(Русский) Су-Джок терапия стоп решает такие проблемы, как головная боль, гипертония и простудные заболевания, сердечно-сосудистые заболевания и патологии пищеварительной системы, нарушения работы половой и гуморальной системы.

Су-Джок терапія стоп вирішує такі проблеми, як головний біль, гіпертонія та застудні захворювання, серцево-судинні захворювання та патології травної системи, порушення роботи статевої та гуморальної системи.

Су-Джок терапія стоп заснована на існуванні на стопах зон рефлекторних проекцій внутрішніх органів людини. Завдання масажиста полягає в тому, щоб знайти в цих зонах особливі болючі точки, які вкажуть на наявність тієї чи іншої патології.

Справа в тому, що в хворому органі порушуються енергетичні потоки і відбувається своєрідне замикання, яке одночасно проявляється і на точці відповідності цьому органу на стопі, тому і виникають болючі відчуття. За допомогою механічної стимуляції таких точок можна зцілити людину від певного захворювання, запустивши процеси регенерації та відновлення в організмі за принципом зворотного зв’язку.

Такий вид нетрадиційного масажу підійде всім, адже у нього немає жодних протипоказань і побічних ефектів. Терапія Су-Джок вирішує такі проблеми, як головний біль, гіпертонія та застудні захворювання, серцево-судинні захворювання та патології травної системи, порушення роботи статевої та гуморальної системи.

Так як методика масажу досить складна, важливо звернутись до правильного фахівця. У нашому салоні Віталія Жирова працюють лише дипломовані масажисти з медичною освітою та величезним досвідом роботи за плечима, які можуть гарантувати відмінний результат від будь-якої запропонованої процедури.

Записатися на сеанс Су-Джок терапії стоп в Києві можна за телефоном, вказаним на нашому сайті, а ми з радістю підберемо для Вас зручний час сеансів і відповімо на всі питання, що Вас цікавлять.

Схожі послуги від Віталія Жирова