Класичний масаж

Масаж всього тіла – 60 хвилин750 грн

Массаж всего тела — 90 минут1000 грн

(Русский) Классический массаж используется, главным образом, с терапевтической и профилактической целью для лечения заболеваний опорно-двигательного аппарата, пищеварительной и нервной системы, а также, общего оздоровления и укрепления организма. А еще этот вид массажа будет прекрасным способом снять напряжение после усиленной физической или умственной нагрузки, расслабиться и полностью восстановить жизненные силы и работоспособность. Кроме того, он поможет быстро восстановиться после хирургических операций или перенесенных травм.

Класичний масаж використовується, головним чином, з терапевтичною та профілактичною метою для лікування захворювань опорно-рухового апарату, травної та нервової системи, а також загального оздоровлення та зміцнення організму. А ще цей вид масажу буде чудовим способом зняти напругу після посиленого фізичного чи розумового навантаження, розслабитися та повністю відновити життєві сили та працездатність. Крім того, він допоможе швидко відновитись після хірургічних операцій або перенесених травм.

Один з найпопулярніших видів масажу –класичний масаж використовується, головним чином, з терапевтичною та профілактичною метою для лікування захворювань опорно-рухового апарату, травної та нервової системи, а також загального оздоровлення та зміцнення організму. А ще цей вид масажу буде чудовим способом зняти напругу після посиленого фізичного чи розумового навантаження, розслабитися та повністю відновити життєві сили та працездатність. Крім того, він допоможе швидко відновитись після хірургічних операцій або перенесених травм.

Ефект розслаблення та спокою досягається 4 основними прийомами: розтиранням та погладжуванням, вібрацією та розминанням напружених м’язів. Під час процедури стимулюється кровообіг та активується обмін речовин, виводяться токсини та розщеплюються жири. Завдяки цьому м’язи тіла приходять у тонус, а стан шкіри покращується буквально після першого сеансу масажу.

Такий масаж може бути загальним, тобто на все тіло, або місцевим – коли особлива увага зосереджується на тих м’язах, які є осередками болю та напруження. У таких випадках для отримання максимального результату від масажу – його техніка виконання, кількість та інтенсивність рухів варіюється індивідуально для кожного клієнта, відповідно до його проблем та потреб.

Якщо Ви бажаєте розслабитися і добре відпочити після важкого робочого тижня, покращити загальний стан свого організму і позбутися напруги – Вам ідеально підійде класичний масаж.

У нашій студії працюють лише досвідчені дипломовані масажисти та фізіо-реабілітологи, для яких масаж – це справжнє мистецтво, в якому немає межі досконалості.

Для запису на класичний масаж у Києві залиште свій номер у заявці на сайті – ми передзвонимо та з радістю відповімо на всі Ваші запитання, підберемо для Вас найбільш зручний час для процедур.

Схожі послуги від Віталія Жирова