Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж – 60 хвилин – 600 грн

(Русский) Лимфодренажный массаж – техника массажа, при которой стимулируются лимфатические сосуды и облегчается циркуляция лимфы в организме. Это обязательная составляющая в лечении лимфовенозной недостаточности, а также подготовительный этап антицеллюлитного массажа. Кроме того, такой массаж поможет избавиться от отечности, дряблости кожи и быстрой утомляемости.

Лімфодренажний масаж – техніка масажу, за якої стимулюються лімфатичні судини та полегшується циркуляція лімфи в організмі. Це обов’язкова складова для лікування лімфовенозної недостатності, а також підготовчий етап антицелюлітного масажу. Крім того, такий масаж допоможе позбутися набряклості, в’ялості шкіри та швидкої стомлюваності.

Масажист впливає на різні лімфатичні зони людини за допомогою повільних та розмірених погладжувань, легких натискань та ніжних хвилеподібних рухів, прямуючи з нижньої частини тіла вгору. При цьому напрямок та темпи циркуляції лімфи не змінюються, але стимулюється її рівномірний відтік та рух.

За допомогою лімфодренажного масажу можна досягти значних результатів: покращити колір обличчя, налагодити обмін речовин і кровообіг, зміцнити імунітет і нормалізувати тиск, позбутися целюліту та набряків, уповільнити процеси старіння та покращити стан м’язової тканини.

Показаннями до застосування такого масажу є варикозне розширення вен, набряки та ослаблення лімфоциркуляції при целюліті. Крім того, лімфодренажний масаж допоможе скоригувати фігуру при схудненні, налагодить обмін речовин та виведення токсинів з організму. У той же час існує ряд протипоказань (захворювання щитовидної залози, серцево-судинні проблеми та наявність пухлин, діабет або будь-які інфекції), тому перш, ніж вирушити на таку процедуру – обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Якщо Ви стежите за своєю фігурою та хочете завжди залишатися здоровими та повними сил, записуйтесь на лімфодренажний масаж у Києві за номером телефону, вказаним на сайті.

Наші висококваліфіковані масажисти та реабілітологи під керівництвом Віталія Жирова мають всі необхідні навички та знання масажу, щоб гарантувати відмінний результат від усіх запропонованих процедур.

Схожі послуги від Віталія Жирова