Психосоматичний масаж

Психосоматичний масаж – 60 хвилин – 700 грн

Психосоматичний масаж є одним із методів тілесно-орієнтованої терапії та базується на єдності людської душі та тіла. Це дуже приємна процедура, що дозволяє отримати максимальний заряд бадьорості та енергії. З її допомогою Ви навчитеся прислухатися до свого тіла, емоцій та відчуттів, а також розкриєте свій внутрішній потенціал на всі 100%.

Такий масаж позбавить Вас від стресу, болю та втоми, підвищить працездатність. Крім того, він налагодить механізми саморегуляції та самовідновлення в організмі: пройдуть мігрені, тиск повернеться до норми, а у жінок нормалізується гормональний фон та менструальний цикл.

Особливі дотики до місць, що страждають від болю і постійної напруги в комплексі з чіткими уявними командами, підштовхують людину до більш тісної комунікації з хворою ділянкою, розуміння причин болю та негативних емоцій, а отже – до позбавлення від них. Суть цієї методики полягає в такому парадоксі: коли людина отримує певну травму, її увага намагається всіляко уникати пошкодженої ділянки, але водночас надовго «застряє» в ній без власної волі.

Техніка виконання цього виду масажу має кардинальні відмінності від традиційних методик і вимагає тонкої роботи справжнього фахівця, метою якої є абсолютне розслаблення та «виплеск» негативних емоцій. Такий масаж допомагає досягти повної гармонії між тілесним та духовним, краще зрозуміти себе та зцілитися від багатьох психологічних недуг.

Щоб записатися на сеанс психосоматичного масажу в Києві, просто зателефонуйте, вказаному вище, і ми підберемо для Вас найзручніший час для процедур. Будь-які негативні стани, відмінні від нормального – чи то фізичні чи моральні травми, безсоння та головні болі, тривожні та депресивні стани вирішуються чи коригуються за допомогою цього масажу.

Схожі послуги від Віталія Жирова