Нейроседативний масаж

Масаж нейроседативний – 90 хвилин – 900 грн

Масаж “5 стихій” – 90 хвилин – 1000 грн

Масаж “5 стихій” – 120 хвилин – 1700 грн

Нейроседативний масаж допоможе впоратися з безсонням і стресом, вийти з депресивних і апатичних станів, досягти повного духовного і фізичного розслаблення. Швидка стомлюваність, підвищена дратівливість і хронічна втома – ще показання до застосування даної техніки масажу. З його допомогою Ви станете не шлях возз’єднання з самим собою, досягнете гармонії між фізичним та емоційним станом, знайдете спокій і назавжди відмовитеся від антидепресантів.

Не маючи жодних протипоказань, цей вид масажу буде корисним всім, незалежно від віку та статі, адже в сучасному світі практично кожен з нас потрапляє в найрізноманітніші стресові ситуації: на роботі, навчанні або у відносинах. Крім того, під час такого масажу відбувається викид ендорфінів, звідси – відчуття радості, щастя та покращення Вашого настрою.

Унікальна техніка нейроседативного масажу полягає у багаторівневому впливі на центральну нервову систему, головним чином через рецептори – нервові закінчення. Основні використовувані прийоми – це делікатні дотики, що нагадують дотику матері до новонародженого. Вони добре розслаблюють тіло і сприяють синхронізації роботи правової та лівої півкуль головного мозку. У процесі масажу відбувається зняття напруги з певних ділянок тіла, результатом якого є повне розслаблення, а найчастіше – занурення пацієнта у солодку дрімоту.

Складна техніка нейроседативного масажу вимагає особливої ​​підготовки, великої уваги та відповідальності з боку фахівця. Засновник нашого салону Віталій Жиров не тільки досконало володіє методикою виконання понад 15 технік різних видів масажу, а й довгий час був викладачем однієї з найкращих масажних шкіл InMaster. Записуйтесь на сеанс розслаблюючого масажу в Києві за телефоном, вказаним на нашому сайті і вже зовсім скоро Ви надовго забудете про стрес, депресію та безсоння!

Схожі послуги від Віталія Жирова