Масаж при болі у спині

Масаж — 60 хвилин — 750 грн

Масаж – 90 хвилин – 1000 грн

Масаж при болю в спині — процедура, яку часто призначають лікарі в комплексі з медикаментозним лікуванням, фізіотерапевтичними сеансами та легким фізичним навантаженням. У більшості випадків необхідно пройти курс із 10-12 сеансів. Масаж – відмінний спосіб лікування при м’язових спазмах, травмах, сколіозі, невралгії, гіпертонічній хворобі та інших проблемах спини.

Спина бере на себе неймовірно велике фізичне навантаження. Спровокувати появу хворобливих відчуттів може малорухливий спосіб життя, неправильне підняття тяжкості, протяг, переохолодження. Якщо не реагувати на біль вчасно, це може перерости у запалення, утиски нервових закінчень, протрузії, викривлення хребта, остеохондроз чи радикуліт.

Спина може хворіти після важкого робочого дня. Чи не посилюйте ситуацію, запишіться на масаж. Навіть після одного сеансу:

  • Відходить біль і почуття скутості, покращується настрій.
  • Спостерігається зняття набряклості та покращення циркуляції крові.
  • Розслабляються спазмовані м’язи.

Регулярні сеанси у масажиста допомагають запобігти розвитку численних хронічних захворювань, сприяють зміцненню імунітету, відновлюють пошкоджені тканини та м’язовий корсет.

Фахівці нашої студії використовують у роботі професійні техніки та методики, кожен випадок розглядається індивідуально. У нас працюють лише досвідчені дипломовані масажисти та реабілітологи. Ви можете бути впевнені, що правильний масаж при болі у спині принесе максимальну користь організму.

Для запису на масаж при болю в спині залиште свій номер у спеціальному віконці на сайті – ми передзвонимо та докладно відповімо на будь-які питання, підберемо зручний час для процедур.

Схожі послуги від Віталія Жирова