Особливості НейроЕнергетичної Кінезіології

Гострий стрес або стрес, що накопичився, порушують нормальну роботу організму і призводять до психологічних і соматичних проблем: пригнічена або не контрольована агресія, страх, фобії, труднощі у відносинах, емоційна або шокова травма, психосоматика, труднощі в навчанні.

За допомогою Кінезіології та техніки м’язового тестування фахівець може точно визначити корінь проблеми з якою звернулася людина.

Для відновлення нормальної роботи тіла та психіки також необхідно привести до балансу системи організму, які більшою мірою були залучені в реакцію на стрес або зазнали дії стресу та пост стресових станів: імунна система, нейронні канали емоцій, гормони, різні структури мозку, органи, залози , енергетичні структури людини…

Дуже давній і пригнічений стрес зберігається в кістках та волоссі. За допомогою Кінезіології можна також визначити вік, коли відбулася стрес-подія, яка в результаті в поточному часі виглядає як захворювання або психологічні труднощі.

Основні особливості НейроЕнергетичної Кінезіології:

  1. М’язове тестування – біологічний зворотний зв’язок з організмом людини;
  2. Різні реакції М’язів під час тестування відображають рівень стресу в організмі або в тому параметрі, який запитує Кінезіолог у системи організму за допомогою формату.
  3. Формат – це комбінація точок акупунктури та пальцевих модусів (мудр), які відкривають доступ до різних структур та процесів організму.
    Де за допомогою Формату Кінезіолог визначає Де? стрес, а реакція м’яза показує як багато стресу у цій структурі чи процесі.
  4. Використання голограм для поглибленої роботи;За допомогою біологічного зворотного зв’язку Кінезіолог підбирає Техніки розсіювання стресу: МОПС, точки фізіології, нейрорефлекси.. Техніки розсіювання стресу відображають якість стресу з яким працює Кінезіолог.

Таким чином, за допомогою НейроЕнергетичної Кінезіології можна:

  • точно визначити причину проблеми, з якою звернулася людина; Наприклад, причиною зайвої ваги могла стати травма відкидання в ранньому дитинстві або порушення гормонального фону через розлучення…
  • точно визначити який процес чи структура на рівні тіла, психіки та енергетики були порушені дією стресу: шляхи фізіології репродуктивної системи, ШКТ, ендокринної,…,нейро емоційні шляхи системи люті, страху, сепарації… шляхи імунної системи , різні структури мозку, взаємодія різних структур мозку, гормони, м’язи, кістки, ..
  • привести в баланс системи організму за допомогою форматування та техніки послідовного розсіювання стресу;
  • запустити природні механізми самовідновлення;

Стрес, що накопичився, або різкий і гострий стрес можуть призвести до хвороби, порушення психологічної або душевної рівноваги. І важливо в такій ситуації не заглушити симптом, а зробити все можливе для роботи над першопричинами та подальшим відновленням організму. Природно, чим раніше ви відчуваєте, що «щось йде не так», не важливо це фізичний або психологічний дискомфорт або тільки передчуття … потрібно звернути на це свою увагу!

Кінезіологія розглядає роботу організму як цілісної системи, де всі елементи взаємопов’язані, і це означає, що психоемоційне потрясіння завжди матиме відображення на зміні фізичного та енергетичного статусу організму, і за таким же принципом, різного роду фізичні порушення в роботі організму відгукнутимуться у сфері психології та енергетики.

Важливо відзначити, що сам організм, як біологічна система, здатний до самовідновлення, і завдання кінезіології – розсіюючи стрес, давати можливість організму відновлюватися самостійно природним способом.

Усі порушення та симптоми, що виникають через стресу, можна збалансувати за допомогою кінезіології. Кінезіолог знаходить стреси, які порушують баланс організму та розсіюють їх, таким чином сприяючи відновленню роботи всіх структур організму.

Здоров’я — це не просто відсутність «дискомфорту» чи «стресу» — це постійна енергія, ясність розуму, уміння справлятися зі стресом, свобода від інфекції, емоційна стабільність, хороша фізична витривалість, а також спокійне ставлення до негативних та позитивних аспектів

28.2.2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на прийом до масажиста можна за телефонами: +380679862399 або +380730731727. Прийом проводиться у зручному для Вас районі: метро Тараса Шевченка, метро Дружби Народів, метро Голосіївська.