Масаж при болі в тазостегновому суглобі

Масаж – 60 хвилин750 грн

Масаж – 90 хвилин – 1000 грн

Масаж при болі в тазостегновому суглобі застосовують у терапії при захворюваннях тазостегнових суглобів, і як складову комплексного посттравматичного відновлення. Масаж ефективний у комплексі разом із лікувальною фізкультурою та фізіотерапевтичними процедурами. Тазостегновий суглоб розташований глибоко, тому при масажі вплив йде також на задню частину стегна і м’язи, що його оточують.

Масаж при болі в кульшовому суглобі зменшує гіпертонус м’язового корсета, попереджає процес м’язової атрофії, покращує рухливість суглоба, прискорює обмінні процеси. Регулярні сеанси дозволяють налагодити кровообіг у ділянці суглобової сумки, покращити рухову активність, повернути суглобу здатність витримувати розумні фізичні навантаження.

Курс лікувального масажу необхідний у таких випадках:

  • Болі в м’язах.
  • Дискомфорт при сидінні та ходьбі.
  • Порушення працездатності суглобів.

Звернутися за допомогою до масажиста варто після травми або забитого місця, для повноцінної реабілітації після операції, при захворюваннях, що зачіпають тазову область. Перед тим, як записатися на сеанс, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Знаючи причини виникнення дискомфорту, масажист зможе скласти ефективний курс лікувального масажу. Вже після першого сеансу пацієнт відчуватиме полегшення. Болі в області кульшових суглобів вимагають тривалого та регулярного лікування. Масаж при болі в кульшовому суглобі безпечний, якщо його виконує фахівець. Важливо, щоб сеанс проводив досвідчений масажист із спеціальною освітою. У нашій студії працюють лише кваліфіковані масажисти та реабілітологи, курс принесе максимум користі організму та гарантує реальний результат.

Щоб записатися на сеанс, масажу при болю в кульшовому суглобі зателефонуйте, вказаному на сайті.

Схожі послуги від Віталія Жирова