Медовий масаж

Медовий масаж (зона спини) – 30 хвилин – 300 грн

Медовий масаж є однією з додаткових методик сполучнотканинного масажу, потужним зміцнюючим та оздоровчим засобом. Завдяки спеціальній техніці масажу, біологічно активні речовини меду миттєво вбираються шкірою, потрапляють у кров і входять у обмін речовин. А щодо реакції шкірних зон на мед можна навіть провести ймовірнісну діагностику загального стану здоров’я.

Крім того, ця методика включає момент активного пілінгу, тому такий масаж глибоко очищує шкіру, стимулює кровотік та відкриває пори. Мед чудово живить шкіру, оскільки містить усі необхідні вітаміни, макро-і мікроелементи, а також виступає як ефективний сорбент, зв’язуючи токсичні речовини з міжклітинної рідини та підшкірної жирової тканини і надаючи таким чином очищувальну дію на організм. Саме тому такий масаж буде особливо доречний при схудненні та боротьбі із зайвою вагою.

Медовий масаж спини застосовується при захворюваннях хребта та дихальної системи, остеохондрозі та артритах, а також для зміцнення імунної системи та лікування нервових розладів. Він допомагає впоратися з безсонням, депресивними станами та добре знімає втому. Під час масажу медом запускаються рефлекторні процеси, що стимулюють роботу внутрішніх органів та зумовлюють місцевий ефект.

Мінусом такого масажу є його болючість, особливо на перших сеансах, саме тому далеко не кожен клієнт може зважитися на таку процедуру. Але після кількох процедур Ваша шкіра звикне до такого впливу, і болючі відчуття пройдуть. Тим більше, що позитивний результат від такого масажу повністю компенсує весь перенесений дискомфорт.

Просто зателефонуйте, вказаному на сайті і запишіться на медовий масаж, щоб перевірити його оздоровчий ефект власно.

Схожі послуги від Віталія Жирова