Вакуумно-баночний масаж

Вакуумно-баночний масаж – 60 хвилин – 500 грн

(Русский) Баночный массаж спины – это один из самых эффективных способов лечения заболеваний позвоночника и суставов, который сочетает в себе массаж и физиотерапевтическое воздействие. Он стимулирует кровообращение, улучшает приток питательных веществ и кислорода к мышечным тканям, а также способствует быстрому выведению вредных окисленных веществ из поврежденных тканей.

Баночний масаж спини – це один із найефективніших способів лікування захворювань хребта та суглобів, який поєднує в собі масаж та фізіотерапевтичну дію. Він стимулює кровообіг, покращує приплив поживних речовин та кисню до м’язових тканин, а також сприяє швидкому виведенню шкідливих окислених речовин із пошкоджених тканин.

Масаж банками має не тільки терапевтичну дію, але й допомагає запобігти розвитку таких серйозних захворювань, як остеохондроз та радикуліт. За допомогою вакууму можна швидко домогтися усунення больового синдрому і відновити нормальну рухливість. Крім того, відбувається подразнення нервових закінчень, яке стимулює продукцію активних речовин, залучених до процесів регенерації та відновлення організму. Лікувальний ефект такого масажу на організм людини обумовлений мобілізацією всіх внутрішніх ресурсів організму.

Процедура масажу банками супроводжується відчуттями приємного тепла, болю та печіння. Для його виконання використовуються спеціальні медичні латексні банки, які дозволяють досягти повного розслаблення напружених м’язів та зняти набряк в органах із порушенням кровопостачання. Крім того, при цьому активується робота сальних та потових залоз, а це, у свою чергу, сприяє швидкому виведенню токсинів та шкідливих речовин із організму. Такий результат від хорошого вакуумного масажу можна порівняти з відвідуванням лазні.

Якщо Вас турбують болі в області шиї, спини та попереку, суглобах та хребті – такий масаж Вам просто необхідний.

Записатися на сеанс масажу банками можна прямо зараз, зателефонувавши за телефоном, вказаним на нашому сайті, і наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вирішити будь-яку Вашу проблему.

Схожі послуги від Віталія Жирова