Масаж після пластичної хірургії

Масаж – 60 хвилин750 грн

Масаж – 90 хвилин – 1000 грн

Масаж після пластичної хірургії — реабілітаційна процедура, яка допомагає в короткий термін повернути пацієнта до нормального життя. Навіть малотравматичні оперативні втручання зачіпають шкіру та глибокі шари м’яких тканин. Операція викликає тимчасове порушення мікроциркуляції у зоні втручання, супроводжується появою гематом та набряклості. Разом з цим відбувається процес формування підшкірних рубців, ущільнень та нерівностей у областях швів.

Для прискорення процесу загоєння післяопераційних ран, усунення дискомфорту та швидкого повернення до звичного способу життя використовується спеціальний масаж, що відновлює.

Переваги масажу після пластичної хірургії:

  • зменшення післяопераційної хворобливості;
  • відновлення чутливості шкіри та кровопостачання тканин;
  • зменшення набряклості та післяопераційних ущільнення;
  • скорочення часу на реабілітацію після операції;
  • вирівнювання поверхні шкіри.

 

Масаж входить до комплексу заходів з використанням індивідуально підібраних режимів та комбінацій фізіотерапевтичних процедур. Поєднання медикаментозного лікування, професійної косметики та правильно підібраних процедур допомагає швидше повернутися до звичного життя та гарантувати тривалий післяопераційний ефект.

У нашій студії працюють лише фахівці своєї справи з профільною освітою: масажисти та реабілітологи. Усі техніки та рухи підбирають в індивідуальному порядку, виходячи з місця проведення пластичного втручання, віку клієнта та інших важливих факторів. Ви можете бути впевнені, що сеанси реабілітації принесуть максимальну користь організму.

Для запису на масаж після пластичної хірургії в Києві залиште свій номер у заявці на сайті – ми передзвонимо та докладно відповімо будь-яке питання, спільно підберемо оптимальний час для процедур.

Схожі послуги від Віталія Жирова