Масаж при болі в шиї

Масаж – 60 хвилин750 грн

Масаж – 90 хвилин – 1000 грн

Масаж при болі в шиї — ефективна лікувальна процедура, здатна не лише усунути дискомфорт, а й боротися з причинами виникнення неприємних відчуттів. Якщо біль гострий, що посилюється при найменшому русі або не проходить протягом тривалого терміну, зверніться до лікаря для детальної діагностики.

Найчастішими причинами дискомфорту у відділах хребетного стовпа є м’язові спазми чи розтягнення м’язових волокон. Переохолодження, різкий поворот голови, перенапруга м’язів під час роботи, тривале перебування у статичному становищі – основні причини виникнення раптового болю. Шийний остеохондроз, радикуліт, захворювання нервової системи, протрузії можуть бути причинами хронічних болів. Неприємні відчуття можна усунути болезаспокійливими препаратами, але вони дають лише тимчасовий ефект маскування.

Масаж при болі в шиї ефективний з профілактичної та лікувальної точки зору. Під час сеансу фахівець працює із плечовим поясом, спиною, головою. Перед тим як розпочати курс масажів, потрібна консультація лікаря.

Масаж при болі в шиї здатний:

  • Зняти навіть гострий спазм.
  • Поліпшити лімфоток та покращити обмін речовин.
  • Зробити м’язи більш еластичними та зміцнити м’язовий корсет.
  • Наситити кров киснем.

Фахівці нашої студії застосовують посилене та глибоке опрацювання проблемних зон, тому перші результати відчутні відразу. У нас працюють майстри з освітою та багаторічним досвідом, кожен випадок розбирається в індивідуальному порядку: складаємо унікальний план лікування та докладаємо максимум зусиль для досягнення відмінного результату. Щоб закріпити успіх, важливо дотримуватися рекомендацій спеціаліста між сеансами та курсами процедур.

Щоб записатися на масаж при болі в шиї, зв’яжіться за контактами, вказаними на сайті.

Схожі послуги від Віталія Жирова