Масаж при головному болі

Масаж – 60 хвилин750 грн

Масаж – 90 хвилин – 1000 грн

Масаж при головному болі – лікувальна процедура, яка приносить майже миттєве полегшення. Приймати медикаменти на регулярній основі – погане рішення, оскільки самостійно визначити причину болю складно і такими діями можна завдати собі шкоди. Поширені ускладнення: спазмування судин, погана постава, проблеми з артеріальним тиском, гайморит. Медикаментозне лікування допомагає купірувати болючі відчуття, але не варто зловживати ним.

Масаж голови допомагає зменшити і навіть повністю позбавити людину дискомфорту. Нерідко масажисти проробляють шию та плечі – у цій галузі часто защемлюються нерви та звужуються судини, що ведуть до головного мозку. Якщо не працювати з проблемою, то можливі ускладнення: спазм м’язів, гіпоксія мозку, лімфостази.

Корисність масажу при головному болю:

  • Нервова система – регулювання збудливості, покращення роботи внутрішніх органів.
  • Лімфатична система – прискорення лімфотоку та очищення.
  • Поліпшення кровопостачання шкіри та внутрішніх органів, насичення крові киснем, виведення продуктів розпаду.
  • Усунення м’язових спазмів, підвищення припливу крові до м’язів шиї та голови.

Правильний масаж при головному болю може зробити тільки фахівець, який має необхідні знання про анатомію та відповідний досвід. Якщо проводити сеанс у домашніх умовах, існує ризик отримати негативний результат та погіршити становище.

У нашій студії працюють кваліфіковані фахівці, які володіють кількома техніками масажу та мануальної терапії. Ми пропонуємо різноманітні програми, спрямовані на комплексне опрацювання проблеми. Масажист не лише усуває біль, а й ліквідує причину його виникнення. Розслаблення напружених м’язів шиї, плечового поясу допомагають позбутися головного болю та тонізувати організм загалом.

Для запису на масаж при головному болю залиште свій номер у заявці на сайті – ми передзвонимо і з радістю відповімо на питання, що підіймаються, підберемо найбільш зручний час для процедур.

Схожі послуги від Віталія Жирова