Масаж при кіфозі

Масаж — 60 хвилин — 750 грн

Масаж — 90 хвилин — 1000 грн

Масаж при кіфозі входить до переліку лікувальних процедур, здатних відновити стан м’язового корсету хребта. Комбінація професійного масажу, гімнастики та фізіотерапії впливає на положення тіл хребців, повертаючи їх до нормального стану. Важливо зрозуміти, що поганий розвиток м’язів, що підтримують хребет, є основною причиною виникнення та розвитку патологій.

При подібному захворюванні хребет набуває опуклої форми. Неправильна постава, надмірне фізичне навантаження, малорухливий спосіб життя і навіть спадковість можуть бути причиною кіфозу. Деякі підлітки, прагнучи здаватися нижче, сутуляться і провокують появу деформацій у спині.

Для успішної боротьби із хворобою необхідно пройти діагностику у лікаря, з’ясувати рівень прогресування, ступінь викривлення та отримати робочу схему лікування. Під час сеансу масажу фахівець створює певний тиск на зону рухового сегмента. Вплив допомагає зняти напругу з м’язів та нервової системи. При кіфозі грудного відділу необхідно проводити сеанси раз на 3-4 дні.

Корисність масажу при кіфозі:

  • Зниження больового синдрому.
  • Розслаблення або тонізація м’язів (залежно від виду кіфозу, ступеня викривлення та інших факторів).
  • Прискорення обмінних процесів в організмі.
  • Стимулювання притоку крові та поживних речовин до хребта.

Правильний масаж при кіфозі може провести лише кваліфікований майстер. Неправильні дії здатні погіршити проблему і навіть викликати прогрес захворювання. У нашій студії працюють лише досвідчені дипломовані масажисти та реабілітологи, тому масаж принесе максимальну користь організму.

Для запису на сеанс масажу при кіфозі в Києві залиште свій номер у заявці на сайті – ми передзвонимо та відповімо на всі питання, підберемо найбільш зручний час для процедур.

Схожі послуги від Віталія Жирова