Масаж після заняття спортом

Масаж – 60 хвилин750 грн

Масаж – 90 хвилин – 1000 грн

Масаж після занять спортом – релаксаційна процедура, спрямована на відновлення організму після важких фізичних навантажень. Після тренувань у м’язах накопичуються продукти метаболізму, молочна кислота викликає дискомфорт. Правильна дія допомагає прибрати гіпертонус, знизити втому, підвищити енергію.

При заняттях професійним або аматорським спортом відновлення – не менш важлива частина прогресу, ніж тренування. Саме тому спортивний масаж необхідний як засіб відновлення працездатності. Іноді клієнту необхідний масаж до тренування, щоб зробити роботу ефективнішою. Найчастіше його роблять спортсменам перед виступами, щоб розігріти м’язи, налаштуватися на інтенсивну роботу та запобігти травмам. Тип та інтенсивність масажу підбирає фахівець, залежно від виду спорту та групи м’язів, на які йде основне навантаження.

Основна мета масажу після занять спортом – розслаблення м’язів, покращення кровообігу. В ідеалі провести сеанс протягом 3 годин після фізичних навантажень.

Переваги спортивного масажу:

  • усунення дискомфорту та розслаблення;
  • звільнення від втоми;
  • насичення тканин та крові киснем;
  • прискорення виведення продуктів метаболізму;
  • запобігання розтягуванням, травмам та вивихам.

 

Збалансована система спортивної підготовки, що включає спортивний масаж, сприяє запобіганню значної кількості травм, а також захворювань, пов’язаних з перевантаженням або перетренуванням. У нашій студії працюють досвідчені дипломовані масажисти та реабілітологи, які кваліфіковано виконують масаж до та після занять спортом. Інтенсивність рухів, схема та графік складаються індивідуально для кожного клієнта. Такий масаж принесе максимальну користь організму.

Для запису на масаж після занять спортом у Києві залиште свій номер у заявці на сайті – ми передзвонимо та докладно відповімо на будь-яке запитання, підберемо для Вас найбільш зручний час для процедур.

Схожі послуги від Віталія Жирова