Масаж при гіпертонусі

Масаж – 60 хвилин750 грн

Масаж – 90 хвилин – 1000 грн

Масаж при гіпертонусі — ефективний метод боротьби з недугою, здатний відновити кровообіг у напружених м’язах. При запущеній стадії людини турбують сильні болючі відчуття, що важко піддаються купірування. Якщо не лікувати стан, згодом псується постава, складно рухатись, порушується координація. Пацієнт втрачає здатність повноцінно працювати та пересуватися. Непролікований гіпертонус у малюків веде до порушення постави та ходи, спостерігається затримка розвитку мови. Надалі це може обернутися хронічними болями в ділянці нирок і спині.

На щастя, гіпертонус – оборотний стан. Для лікування використовують комплексний підхід: седативні препарати, розслаблюючі ванни, ЛФК та ​​масаж. Медикаментозне лікування дає тимчасове полегшення і з часом підвищений м’язовий тонус повертається. Регулярний масаж допоможе назавжди позбавитися проблеми. Якщо стан людини не запущено і причиною гіпертонусу стає перевтома, можна обійтися лише лікувальним масажем. Техніка масажу підбирається залежно від складності завдання.

Користування масажу при гіпертонусі:

  • Поліпшення мікроциркуляції та кровопостачання тканин, збагачення їх киснем.
  • Тонізування та оздоровлення організму в цілому.
  • Зниження тонусу в м’язовому корсеті.
  • Розслаблюючий вплив на центральну нервову систему.
  • Зміцнення м’язів та сухожилля.
  • Нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту.

Робити масаж при гіпертонусі повинен лише фахівець із профільною освітою. Непрофесіонал може зашкодити своїми діями. Важливим є досвід масажиста, щоб не отримати травми та непотрібну напругу в м’язах. У нашій студії працюють лише досвідчені дипломовані масажисти та реабілітологи. Ви можете бути впевнені, що такий масаж принесе максимальну користь організму.

Для запису на масаж при гіпертонусі в Києві залиште свій номер у заявці на сайті – ми передзвонимо і з радістю відповімо на питання, що підіймаються, підберемо для Вас найбільш зручний час для процедур.

Схожі послуги від Віталія Жирова